Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmondom a gyakorlatvezetőn...

Ha elmondom a gyakorlatvezetőnek, hogy most vehettem utoljára fel ezt a tárgyat, ha nem sikerül kirúgnak, akkor kicsit megenyhülhet a szíve, vagy csak még rosszabb lesz? Hogy szoktak ehhez hozzáálni?

Figyelt kérdés
Semmi másból nem buktam meg, de ez a tárgy negyedjére is nehezen megy, pedig tényleg tanulok rá. Minden óra elején van kis-zh és mindig úgy érzem jól megy, de mégis kevés pontot kapok, a tanár pontozását nagyon igazságtalannak érzem. Tudom, hogy nem hibátlanok a megoldásaim, de lehet kapni rész pontokat, de ezeket valahogy sose kapom meg.

2022. nov. 7. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Tarts ki! Ne mondj semmit, dolgozz, küzdj, meglesz eredménye.

Ha most felhívod a figyelmét, személyiségfüggő, és a kollégája iránti szolidaritásból ő is üt rajtad. Mutass igyekezetet!

2022. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy?
2022. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem rúgnak ki. Át kell kérni magad fizetősre.

Akkor maradhatsz bent. Utána meg ha megcsinálod a tárgyat vissza tudod magad kérni államira.

2022. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha minden más tárgy megy, és valóban készültél, tanultál erre, akkor megemlítheted neki, hogy minden tmegtettél, de még problémáid vannak a tárggyal, de nagyon vigyázz arra, hogy ne úgy jöjjön le, hogy őt akarod kellemetlen helyzetbe hozni és lelki nyomást gyakorolni rá.
2022. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
3. Ha kimeríti a tárgyfelvételi lehetőségeket és megbukik, nincs lehetőség fizetősre átmenni. Hivatalból megszüntetik a jogviszonyát.
2022. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

#5

Nézd meg akkor az egyetemi szabályztatot. Nálunk úgy van, hogy a 6 vizsgát nem lőheted el, mert akkor baj van. Ott szüntetik a jogviszonyt. Ha csak a 3 tárgyfelvétel ment el, akkor nincs baj, csak MAGADTÓL kell kérvényezni azt, hogy fizetősön legyél. Ha ezt elmulasztod, akkor kirúgnak. Ha megteszed, akkor nincs gond és folytathatod fizetősön, ha nem lőtted el a 6 vizsga alkalmat.

Őszintén más egyetem szabályzatában nem mélyültem el, de nekem is meg kellett ezt lépnem, mert az egyik tárgyam nem sikerült 3.alkalommal. Mikor megcsináltam vissza kérettem magam fizetősre.

Bár sokan nem tudják ezt a trükköt, mert magadtól kell kérvényezni és ez csak egy jogi blablás leírásban van. Sehol máshol nem rágják a szádba.

2022. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz ilyet mondani, lehet csak azért is megbuktat
2022. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja érdekelni valószínűleg, úgyhogy tanulj mint a gép, én is jártam így, mindent beleadtam és 51%-kal átsuhantam. Hajrá!
2022. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!