Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás erre ami...

Mi lenne a megoldás erre ami jelenleg körülvesz?

Figyelt kérdés

Eléggé depresszív hangulatban vagyok mostanában.

Utolsó félévem van, szakdogát kéne írnom de nagyon lassan haladok, eddig 10 oldal van meg…. December 10 a leadási határidő.

Eközben az egyetemen is akkora nyomás mint az állat, 6 tárgyam van és ezekre készülni totál nem egyszerű.

Közbe gyakornok vagyok, az is nagyon leterhel mert k**va sok munkát adnak.

Emellett most jöttem össze egy csajjal akinek nagyon szeretnék megfelelni. A szüleimtől csak azt hallom, hogy “na hogy áll a szakdoga, mikor lesz már kész” stb stb.

Emellett a suli és meló miatt napi 3 órákat ingázok ami rohadtul fárasztó……

Angolom sokat romlott de időm sincs tanulni. Ha végzek valószínű kelleni fog.


Nem tudom, hogy tudok e félévet csúsztatni de ami most megy az egyszerűen baromi sok nekem… és senki nem ért meg…. Forduljak szakemberhez vagy mi legyen??

Én személy szerintem csúsztatnék egy félévet, eközben megírnám a szakdogámat királyra, heti 4 napot dolgoznék, és egy teljes nap külön angolra járnék. Ezt hogy mondjam el a szüleimnek? Nem tudom hogy viselnék… Ilyen ramaty állapotban sosem voltam még, próbálom titkolni mindenki előtt de már nem sokáig megy :(

Mit tegyek?



2022. nov. 15. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, ne menj idegileg tönkre.
2022. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült 6 tárgy utolsó félévre? Szerintem belefér abszolutórium után, tavasszal megcsinálni, ha nagyon sok ez a félév még.


De azért ne add fel feltétlenül. Tervezd meg, mi kell, mi hiányzik a szakdolgozathoz. Én is sokat húztam a szakdolgozatot, aztán a szakirodalommal elakadtam: végül volt olyan, hogy egy-két alfejezetet mobilba diktáltam le (marha jó a szövegfelismerője), miközben a lányommal játszótereztünk, szóval tudom, milyen nyomás alatt dolgozni.

2022. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapból 5 van + 1 maradt a 4. félévről
2022. nov. 15. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod nyugodtan, ezért ne legyen bűntudatod.
2022. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!