Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van közületek olyan, akinek...

Van közületek olyan, akinek sok tárgya nem sikerült elsőre, de nem adta fel az egyetemet?

Figyelt kérdés
Most kezdek kb belejönni, de úgy érzem, lesznek tárgyak, amik nem sikerülnek majd, kicsit késő is már. Nagyon nehéz felvenni a ritmust. Nem a legkönnyebb szak, de vannak terveim vele mégis. De mégis aggaszt, ha a tárgyak jelentős részét nem sikerül most teljesíteni, akkor lehet, nem is nekem való ez a szak. Osztatlan tanári képzés, föci-töri. Eddig föciből 2 db 4 zh-m van, de ez csak topográfia, ami nem egy nagy szám. Töriből egy 2-es.
2022. nov. 17. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj:D

Én tavaly majdnem abbahagytam az egyetemet ilyenkor.

Most meg egész héten vigyorgok, mert kb egy vizsgára kell még készülnöm, annyira jól mentek a dolgaim, de már szeptemberben tanultam, mint a hülye.😁

2022. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd belelendülsz, én is elég gyengén kezdtem a szakpár/angol-töri/,de a második félévtől egyre jobb lettem és 4.2-4,5 között volt később az átlagom félévente.
2022. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt legalább 10 olyan kurzusom, amin elsőre megbuktam. Összességében fél év csúszással végeztem az egyetemen. A lőtéri kutyát nem érdekelte.
2022. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!