Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy motiváljam magamar hogy...

Hogy motiváljam magamar hogy olyat tsnuljak ami egy csöppet nem érdekel?

Figyelt kérdés

Nemtudom ti hogy vagytok vele de a biosznak a szövetes része illetve a kémia olyan szinten nem vonz, hogy még megtanulni is alig vagyok képes (ezekkel szemben a fizikàt értem is és imádom is)

A biosz, kémiánál tudom hogx nem a tanár a rossz mert ő nagyon aranyos és nagyon jól magyaráz de egxszerűen nem tudom rávenni magamat hogy meg tudjam tanulni (valahogy csak összehozok egy 4est àltalában mert a dogák olyan egyszerűek hogy vanhogy a 3.os öcsém is 5ösre írnà) de ha felelünk természetesen 5 kérdésnél többet kérdez


Valami ötlet? Előre is kószönöm:)


2022. nov. 20. 14:12
1 2 3
 1/23 ludicrousSpeed ***** válasza:
89%
Kezdhetnéd a nyelvtannal, aztán majd jöhet olyan tantárgy, amiből nem kötelező az érettségi.
2022. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Általába mindig azzal kezdek amit szeretek, vagy közel van a határideje (a humán tárgyak szoktak ezek lenni általàban) kivève most mert most bioszt kéne tanuljak de egyszerűen nem megy
2022. nov. 20. 14:21
 3/23 ludicrousSpeed ***** válasza:
71%
Általába bele? Hogyan?
2022. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
A magyar helyesírás szabályainak a részletes tanulmányozását mindenképp ajánlom. Ha pedig már egy ilyen megakaszt, akkor nem tudom, hogy melyik egyetemen fogod megtalálni azt a kurzust, ami segíthet az ilyen problémáidon, de szerintem egyiken sem. Igen, nekem sem esett jól megtanulni olyan dolgokat, amik nem érdekelnek, felnőve pedig beláttam, hogy mégis ezáltal lettem többoldalúan művelt. 10 oldalnyi tananyag bemagolása pedig gyerekjáték egy zh-hoz képest.
2022. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

8.-ban volt először kémiánk. Nem szerettem. Egyetemen (külföld) 5-féle kémiából kellett vizsgáznom. Utálom a szerves kémiát, de szeretem az analitikait. A feleségem kémia szakos pedagógus, a fiam kémikus, a rokonságomban sok s kémikus.

Úgy motiváltam magam a kémiára, hogy elhatároztam, hogy ezt az iskolát el kell végeznem a vele járó kémiai tanulmányokat pedig meg kell tanulnom és eredményesen kell vizsgázni belőlük.

Jelestől a jó-ig mindhárom jegyem megvolt.

2022. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4es, ez egy személyes vélemény de szerintem valaki nem attól lesz művelt ha tudja hogy a növények autotróf szervezetek
2022. nov. 20. 16:07
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezt most így gondolod, viszont tudás hiányában a legkönnyebb eltaposni valakit. Akár egy vitában, akár egzisztenciálisan.🤷‍♂️
2022. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tudásod, mindenki hülyére fog venni téged.

Küldi majd a zenergiát, vagy éppen kieszi a zoxigént a vízbű, szerelmi kötést csinál rád, és aztán egy másik leveszi, és mindez persze jó pénzér'

Ja, a besugárzást el is felejtettem! Az a fránya 5G már itt is hat!

2022. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyebkent csak ugy szólok a készségtárgyakat nem beleszàmítva 4,3as az àtlagom nemtudom ez mond e valamit(nimcsen 3asom)
2022. nov. 20. 17:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem a problémád. Bemagolod, megírod a dolgozatot, elfelejted, ennyi. De azért a nyelvtannal is illene barátkoznod, ha már ilyen okos és ügyes vagy.
2022. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!