Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fenyegethet e a tanár azzal...

Fenyegethet e a tanár azzal hogy megbuktat mert szünetben rosszul viselkedtem?

Figyelt kérdés
A tanárom megfenyegetett azzal hogy megbuktat engem és a haverom mert szünetben szórakoztunk és kifojt a haverom kulacsából a víz. Azt mondta, hogy nem szeretne még egy olyan osztályt mint az előző, mert ott is kifolyt vízzel kezdődött és év végére gyújtogatás lett belőle. Úgy gondolom hogy egy egyszeri alkalom miatt nem kéne ennyire felfújnia magát.

2022. nov. 23. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért keveri a magatartás és a tantárgyi dolgokat?
2022. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegethet ezzel.


De gondolom, arra gondolsz, tényleg megbuktathat-e. Arra a válasz: nem.


Feltéve ha nem vagy amúgy is gyenge belőle.

2022. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4 es vagyok belőle szóval azért nem aggódom annyira bár értékelhet bunkó módon attól jobban félek
2022. nov. 23. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy normálisan viselkedjetek és ezért fenyegetett. Aggódni nem kell, csak próbáljatok normálisan viselkedni.
2022. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Meg kéne fenyegetni a tanárt azzal, hogy akkor a nyakán maradsz/maradtok mégegy évig ♥ XD

Csak leírtam, ami eszembe jutott; attól még nem biztos, hogy jó ötlet. XD

2022. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*több lehetőség marad kilocsolni a vizet xd :) :)
2022. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Ha megbukik akkor nem ő lesz már az osztályfőnöke és egy másik tanárt fog "boldogítani". Így a mostani osztályfőnök problémája megoldódik. Nem túl hatásos fenyegetés, arról nem beszélve, hogy a bukás többet árt a kérdezőnek mint a tanárnak.

2022. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

De a folyosón is kilocsolhatják a vizet. :):)

Természetesen nem célszerű xd. De ha ő így, hogy fenyegetőzik; akkor a gyerekek is nyugodtan. XD [A válaszom féligkomoly volt. xd)

2022. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*ja és akár direkt is, akár véletlenül is amúgy tehát szal ♥

De amúgy nem mondom , hogy bukjon meg;de be lehet dobni :D Mondjuk lehet, hogy nem is célszerű; de szal elviekben a lehetőség meg van rá; csak erre hívtam fel a figyelmet. XD

Amúgy én asszem , nem tenném; csak ilyen felületesen, poénnak dobtam be. :D:D:D

2022. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!