Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár lefénymásolta mindenki...

A tanár lefénymásolta mindenki dogáját vagy nincs nála?

Figyelt kérdés

A tanároknak ha jól tudom meg kell tartania a dolgozatokat középiskolában.

Mi írtunk egy kémia röp dolgozatot. a kérdéseket is mi írtuk a papírra amit a füzetünkből téptünk. Ezeket a dogákat nekünk adta.

erre azért van szükségem mert láttam hogy hibásan javított a tanár valamit a dogámban de nem tudom hova tettem..



2022. nov. 9. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak ilyennel foglalkozni. Ha neked adta, akkor csak az az egy van belőle.
2022. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 Nem jól tudod. Minden iskola maga szabályozza, hogy mit és meddig tart meg a tanár. Általában a témazárókat a tanév végéig.

Másolatot biztos nem csinál.

2022. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 véletlen került oda, bocs :)
2022. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen kis röpdolgozatokról másolatot biztos nem csinálnak. Van olyan tanár aki hetente, vagy akár többször is egy héten irattat röpdolgozatot, nagy pazarlás lenne mindent fénymásolgatni. Szerintem alapból nem annyira szoktak fénymásolgatni, mert ugye pl. a témazárók fontosabbak, de azokat nem is szokták kiadni a diáknak véglegesen. Szóval szerintem ami fontos, azt szimplán nem adják ki, de tényleg kétlem, hogy fénymásolgatásra pazarolnák a patront és a papírt, amikor csak szimpla röpdolgozatokról van szó.
2022. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4, nem kell feltétlenül fénymásolatot készítenie, akár be is szkennelheti. De ez is elég időigényes, ha sok dolgozatról van szó, és nem is biztos, hogy a tanárnak van hozzá eszköze.

De akár telefonnal is csinálhatna fényképeket, szóval másolat készítésére több lehetőség is van, digitális formában. Csak kérdés, hogy mennyire van értelme.

2022. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. a témazáró dolgozatokat kell megtartani, a röpdogákat nem.
2022. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én sulimban még a témazárókat is kiadják. Nincs erre kormányrendelet. Ha elhagyom akkor az az én saram, hogy nem tudom bizonyítani az igazamat.
2022. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Témazárókat kell évvégéig megtartani, a többit nem.


Máskülönben a fél iskola egy irattár lenne.


Meg röpiket fénymásoljanak... pár éve mi nekünk kellett venni a dogapapírt, mert nem volt rá az iskolának pénze...

2022. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!