Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen lesz kettő viszonyla...

Egyetemen lesz kettő viszonylag nehezebb vizsgám, egy napon, 1 óra különbséggel, máshogy nem tudtam összerakni. Van 2 hetem felkészülni, menni fog, vagy koncentráljak csak 1 tárgyra?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az egyikre koncentrálsz, akkor nem fog menni. Azt javaslom, nagyon készülj rá már szorgalmi időszakban, tanuld készre ezt a két tárgyat, hogy abban a két hétben már csak ismételni kelljen. Úgy menni fog.
2022. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szombattól van 2 hetem :D
2022. nov. 25. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mulik azon is, hogy milyen jellegu targy, mennyire tanulhato, milyen szigoru a vizsga, a viszgaztato, stb. stb. De alapvetoen szerintem is abszolut mukodhet. Ha most elso eves vagy, mire vegzel, jol belejossz az ilyesmibe :)
2022. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2db 3 kredites tárgy, egy számolósabb, meg egy nagyon száraz magolós, ahol a tanár feladta a saját könyvét szinte :D
2022. nov. 25. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy feladta a sajat konyvet, meg nem jelenti azt, hogy vissza is kovetel mindent belole. Erdeklodni kellene a felsobb evfolyamoktol, hogy milyen kerdeseket szokott feltenni. Hiszen minden tanarnak van valami "maniaja". Egyebkent mindenfelekeppen meg kell probalni a ket vizsgat, elotte meg eleg idot raforditani, ha fontos a siker. Nem kell mindent tudni, csak amit kerdeznek :))))
2022. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindkettőt, de az élvezzen prioritást, amire több dolog épül vagy amivel csúszol, ha nincs meg.
2022. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a legtöbbeknek amikor van 6+ vizsgája egy 6 hetes vizsgaidőszakra, akkor 1 hete sincs sokszor az embernek felkészülnie egy vizsgára, nekem legggyakrabban csak 3-5 napjaim voltak, időpontoktól függően, nehezebbekre szántam kb. 10 napot, neked meg két heted van 2 vizsgára. Ez nagyon kényelmes :D
2022. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szólok,minden vizsgaidőszakban 3 lehetoseged van egy targybol... Tabulj rajuk,menj el vizsgazni, es ha nem sikerul, ujra probalod🤷
2022. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!