Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért kirúghatnak valakit az...

Azért kirúghatnak valakit az iskolából, ha ismert és valami rosszat csinál?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy interneten ismert, még 18 alatti (Csani Csenöl ilyenekre gondolok) ha olyat mondanak az interneten amit nem szabadna akkor kirúghatják őket? Mert én azt hallottam a Csani Csenölrol hogy az iskolában nagyon cukkulják, a tanárok is tudnak róla biztosan hogy mit csinál a gyerek

2022. dec. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha az iskola hírnevének árt, én úgy tudom általában erre hivatkozva kaphat elmarasztalást, és akár igen, ki is rúghatják.
2022. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ki az a Csani csenöl?:D
2022. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Csani Csenöl az egy ilyen 8-10 év körüli kisgyerek akire a szülei kiskora óta rá erolteteik a YouTube videozast, iszonyatosan gáz videókat csinalnak
2022. dec. 1. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak azért rúghatják ki, ha megsérti a házirendet. Ha a házirendben benne van, hogy tilos youtube videókat csinálni, akkor kirúgjatják.
2022. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az azért durva 😬
2022. dec. 2. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!