Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az informatika közép vagy a...

Az informatika közép vagy a rajz közép érettségi a könyebb és a biztosabb? Illetve melyikre könnyebb felkészülni?

Figyelt kérdés
(igazából ez lenne az 5. tárgyam és mindenképp szeretnék annyi pontot összeszedni vele amennyit csak tudok)

2022. dec. 4. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Rajzról nem tudok nyilatkozni, én informatikát választottam és 90%-os lett. Szerintem nem nehéz, mert középszinten szinte csak az Office csomagot kell tudni használni, plusz weblapot készíteni. Programozni csak emelt szinten kell. Egyébként előrehozottan is meg lehet csinálni.

De gondold át, neked a továbbtanuláshoz melyik tárgy jönne jobban, melyik számít bele a felvételidbe.

2022. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyiket tudod. Én például könnyedén megírnám az infót, de rajzolni nem tudok. Más meg fordítva van.
2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Igazából nekem egyikre sem lesz akkora szükségem, bár talán némileg az infóra. Ezért is szeretném tudni melyiket lehet könyebben megtanulni. Csak annyi a gond hogy az Excel meg az Acces(lehet rosszul írtam) nem megy az infóba annyira.:/ (Persze gyakorolni tudnám ha úgy van)

És végzős vagyok sajna szóval már mem tudok előre hozottan szerintem semmiből.:/

2022. dec. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!