Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika/Matek képletek tanulása?

Fizika/Matek képletek tanulása?

Figyelt kérdés

Kb 50 képletet kell megtanulni fizikából holnapra, amit már kb egy hete elkezdtem tanulni de nem megy bele a fejembe.... hogy lehet megtanulni rendesen? :(

Amúgy eü szakra jarok, nem tudom miért de itt nagyon komolyan veszi a tanár a fizikát..


2022. dec. 6. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak magolod es nem erted oket meg akkor eleg nehez dolgod lesz, hiszen 50 random betu es szambombinaciot kell megjegyezned. Probald meg megerteni hogy honnan jonnek ki, vezesd le magadnak, lass koztuk hasonlosagokat stb. A fizika tipikusan ertendő tárgy és nem magolandó. Üdv: egy fizikus
2022. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a fizikát, mert érdekes és logikus, de csak ezekből áll a vizsga, sajnos még azt sem tudom hogy melyik betu mit jelent :(

Ha ra keresek mindig mast hoz ki..

2022. dec. 6. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szomorú ez a tanári hozzáállás. A képletet nem megtanulni kell, hanem érteni az összefüggést. Mi, miért van.
2022. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!