Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a baj a scientològiàval?

Mi a baj a scientològiàval?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan òckodnak tole meg uldozik de miert?

Probaltam utàna nèzni, vannak jo tanfolyamaik. Mik a veszèlyei? Vagy miert olyan rossz a hire?



2022. dec. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Òckodj te is.
2022. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Pont ugyanaz a baj vele, mint akármelyik szektával.

Ígérnek fűt-fát, hogy jajdejólesz neked, rakjad csak be a közösbe, ami neked is van, csak aztán már nem lesz rád szükség, ha nem tudsz mit betenni.

2022. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvass olyanoktól, akik benne voltak. Pl. Én is szcientológus voltam c. könyvet.

Nekem van ismerősöm, aki az lett. Onnantól kezdve az egész élete leépült, a munkája, a családi és baráti kapcsolatai.

Ez is egy szekta. A tanfolyamokkal csalnak be, amikért majd fizetni kell, pénzlehúzás a lényeg.

2022. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szekta egy pénzügyi vállalkozás, a tagok pénzét veszi el, nem engedi őket kilépni, minden kapcsolatukat próbálja leépíteni. Elveszi a pénzüket és az életüket.
2022. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a Szcientológia Egyház alapítójától, Ron L. Hubbard-tól:

"Szavanként egy pennyért írni nevetséges. Ha valaki igazán szeretne egymillió dollárt keresni, annak a legjobb módja, hogy alapítsa meg a saját vallását.”

Itt találsz egy kis magyar nyelvű néznivalót kiugrott szcientológusokról, ők elmondják, mi a baj a szcientológiával:

https://www.youtube.com/@dudasdiana

2022. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!