Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális munkás szak. Kodolán...

Szociális munkás szak. Kodolányi vagy PTE?

Figyelt kérdés
Szociális munkás szakra szeretnék menni, ez a 2 egyetem jött nálam szóba. A Kodolányi mellett az szól, hogy bejárósként nem kellene albérlet, Fehérvár mindösszesen 40 km vonattal. Pécs esetében kellene albérlet is, meg állítólag, ahogy hallottam a PTE valamivel keményebb is a Kodolányinál.
2022. dec. 11. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
PTE-nek mindenképp jobb a híre.
2022. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél, mi van hozzád közelebb van-e munkád stb.

KJE is jó, ha már van állásod.

Előnye: KJE van levelező és távoktatásos szak is szociális munkán. Szakirodalom ugyanaz, nem lehet más.

Igen jobb híre van a PTE-nek.

Viszont, ha felvesznek a KJE-re, 1 év után még mindig átjelentkezhetsz.

2022. dec. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felvételi elindult, a szeptemberi képzésre is. (e-felvételi)
2022. dec. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ hol akarsz érvényesülni. 2025-végzek a Kodolányin, de külföldön érvényesülök vele. Az modellváltó egyetemeket már kint is ismerik, és a Semmelweisen kívül nincsenek jó véleménnyel a 2021 után végzettekről.MSC-t is Magyarországon akartam csinálni, mondván nagyon erős képzés, jól lehet vele érvényesülni külföldön, de inkább C1-es nyelvvizsga mellett döntöttem, és nem ott csinálom. 220e a tandíjam, de külföldi fizetésből megengedhető.
2023. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!