Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elégtelen lesz a szakdolgozato...

Hiakuma kérdése:

Elégtelen lesz a szakdolgozatom így?

Figyelt kérdés
Sajnos leadás után vettem észre, hogy hivatkoztam valakire de az irodalomjegyzékben nem tüntettem fel. Ha észreveszik levonnak érte pontot, vagy teljesen kuka az egész és újra kell írnom?

2022. dec. 14. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elégtelen lenne, de lehet, hogy észreveszik, és ennek nyoma lesz a bírálatban, de van olyan hülye, aki még védésnél is előhozza.


A következő szakdolgozatnál használ a Word hivatkozásos funkcióját ( [link] Én is csak a negyedik szakdolgozatomnál tudtam meg a konzulensemtől, hogy van ilyen.

2022. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon múlik, hogy a plagizált rész mekkora terjedelmű és milyen szerepet tölt be a szakdoliban.
2022. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.,

Sorry, page not found...

2022. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mivel a hivatkozásnál feltüntetted, nem minősülhet plágiumnak a hivatkozás, és szinte biztos vagyok hogy a kutya nem hasonlítgatja össze a lábjegyzetekben feltüntetett forrásokat az irodalomjegyzékben lévőkkel.
2022. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már lényegtelen, viszont: azt kell szem előtt tartani, hogy minden egyetem minden karának minden szakán vannak a leggyengébb hallgatók akik lediplomáznak valahogy. Na az ő szakdolgozatuk szokott katasztrófálisan béna lenni, tele vannak tipográfiai és szakmai hibákkal, de valahogy őket is átengedik.

Egy ilyen picike hiba miatt nem lesz gondod, ne aggódj.

2023. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elfogadtàk? Hányast ksptàl?
2023. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!