Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt mondta az osztàlyfőnököm,...

Saffy_ kérdése:

Azt mondta az osztàlyfőnököm, hogy előrehozott érettségihez (angol) minden más tantárgyból minimum hármasnak kell lennem. Utána olvastam, de semmi ilyet nem találtam. Valaki tud ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Mellesleg csak kémiából vagyok kettes, de nem értem, hogy lenne annak köze az angolhoz. Azt tudom, hogy angolból ötös vagyok, szóval az se gondd.

2022. dec. 19. 17:45
 1/5 Z003 ***** válasza:
100%
Ez csak az iskola által kitalált szabály, amivel biztosítani akarják hogy olyan diák aki nincs rá kész megbukjon egy előrehozott érteségin. De nem akadályozhatják meg hogy leadd a jelentkezésedet.
2022. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam ilyet. Én úgy tudom, hogy nyelvből akkor lehet előrehozott érettségit tenni, ha a 12. éves anyagból osztályozóvizsgát teszel. Egy nyelvtagozatos suliban viszont eleve előbb végigveszik a tananyagot, szóval lehet, hogy még az sem kell. A sulik mindent kitalálnak, hogy ne kelljen pluszban érettségiztetni a diákokat.
2022. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dehogy… Én 2017-ben szintén előrehozott emeltet tettem angolból, hát a reál tárgyakból mind 3-as voltam. Az osztályozóvizsga kell, mint előttem is írták, de többi tárgynak semmi köze hozzá.
2022. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ez baromság, a kolléga lusta.
2022. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nettó marhaság; nincs ilyen!

Azt szabályozhatja, (a saját ped.programjában pl.) hogy mi a feltétele egy adott tantárgyból (pl. minimum4,5-ös átlag), a tantárgyaknak semmi közük egymáshoz... Esetleg kérd meg, hogy mutassa meg ezt a rendelkezést. Én is kiváncsi lennék...

2022. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!