Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskola a Széchenyi...

Milyen iskola a Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola PÉCS?

Figyelt kérdés
Légyszi mindent írjatok,szerettek oda járni milyen a színvonal? stb. köszi
2010. okt. 1. 20:47
 1/1 anonim válasza:

Látom, még senki nem válaszolt, lehet, hogy már késő is, de azért én leírom neked.

2004-2007-ig jártam oda, ott érettségiztem, emelt nyelvi osztályban. Az épület- a termek nem a legmodernebb. Nemrég felújítottak néhány termet, de csak lefestették, illetve új padlót kapott. A felszerelés hiányos, ha kiselőadásra DVD-t akarsz vinni, sehol se fogod tudni használni.

A tanárok segítőkészek, rendesek, barátságosak (kivéve 1-2t, de ez mindenhol így szokott lenni). Átlagban szerintem nagyon jó iskola, 10-ből 8 pontot adok neki. Ami engem nagyon zavart, az a szünetekben való "vándorlás", hogy minden óra másik teremben van, és szünetben nem lehet bent maradni a termekben. Illetve a sportcsarnok, ami 300 méterre van az iskolától, 2 utcával arrébb, és a 10 perces szünet épphogy elég ahhoz, hogy leérj, és át is öltözz tesire.

Ha ezt az iskolát választod, nem hiszem, hogy meg fogod bánni, viszont egy valamire figyelj, hogy ne nyelvi előkészítőre menj, mert az 5 év nagyon sok itt, és aki most 5-öd éves, már szenved ettől a hosszú időtartamtól...

Sok sikert!

Egy volt Széchenyista

:)

2011. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!