Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Gyakorló...

Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközép iskola? /BP/

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2011. márc. 26. 08:10
 1/5 anonim válasza:
Én oda járok :D Ha kérdésed van írj privibe:) 15/L
2011. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz régi a kérdés, de azért válaszolnék :)


Én 2007-ben kezdtem ott. Kiemelném, hogy a lehető legrosszabb osztályban. Tele volt rossz akaratú emberekkel (az osztály) és kb. mindenki utált mindenkit. A legrosszabbak kiestek az évek folyamán, így a legrosszabb osztályból mi lettünk a legjobbak (nem csak viselkedés ügyileg, hanem az átlagokat tekintve is).

Természetesen, mint minden iskolában itt is vannak olyan tanárok, akiket a diákok látni sem bírnak. DE (és ez most tényleg nagybetűs de) a legtöbb tanár mindig segített, és nagyon-nagyon sokszor elnézőek voltak. Volt, hogy egy dolgozatot 2 hétig is eltoltunk, mert másra kellett koncentrálnunk. Persze tanulni mindig kellett és ezt el is várták.

Az épület elég romos, mivel lassan már több mint 100 éves és emlékműnek számít (ezért még nem újítottak rajta szinte semmit!). A WC helyzet elég szörnyű. Az ajtókon nincs lakat (így kb. mindenki egy másik emberrel jár WC-zni, különben rányitnak). Illetve a kéretlen dohányosok miatt, órák alatt a WC zárva van, így egy 15 perces szünetből, kb. 5-10 perc marad (jó esetben), hogy egyél és eljuss WC-re, mert a tanárok hajlandóak elfelejteni, hogy adott szünetben kinek kell kinyitnia az ajtót (a titkárnőnek ha rossz kedve van, akkor nem is adja ki a diákoknak a kulcsot).

4 évente van Nagycenki kirándulás (amit én kihagytam) és évente rendeznek sportnapot. Ezeken kötelező részt venni. Illetve minden évben van karácsonyi vásár, amit az adott 11. osztályos tanulók rendezhetnek és árulhatnak dolgokat (ez nagyon jó buli volt :)... céget kell alapítani meg minden :D)

A szalagavató nekem nem nagyon tetszett. Több okból, de ezt most nem részletezném.

A suli egyébként nagyon jó környéken van (a 8. kerülethez képest).

Összességében én szerettem oda járni és biztosan vissza is fogok menni meglátogatni a régi tanáraimat (bár a 4 év alatt ezt sosem gondoltam volna, hogy ilyet fogok mondani).

2011. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Selmeci Laura válasza:

tudom régi,de ott lehet tanulni rendezvényszervezőnek?

fzetős?

2016. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol/ Melyik kerületben

van a suli ?

2019. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik a jó

környék ?

2019. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!