Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan irjak nagyon jó matek...

Hogyan irjak nagyon jó matek és tori érettségit? /Közép/

Figyelt kérdés

Májusban fogok érettségizni. A magyartol nem félek, az angoltol se és a választott tantargyamtol se. Viszont a matek és a tori nem az erősségem. A torit csak szimplán nem szeretem. Megvettem azt a könyvet ami így nagyjából osszefoglalja az érettségi követelményeit, ha azt elolvasom és megnezem a bornemissza Péter gimnázium videóit az elég lesz?


A matek más tészta már, 4es voltam és vagyok is belőle de rengeteg tanulás és külön beadandok árán. Sose ment. Járok külön tanarhoz illetve Retkes Péter videóit is nézem, szerintetek ezek így jók? Nem tudom ott meg hogyan tudnék készülni:/


Orvosi a cél és az emelt biosz emelt kémia számít persze, de nem fogok duplázni, mert a kémia nem megy annyira jól, és így számít a többi érettségi eredménye is.


Ilyen 70-80% körülire szeretném őket. Esetleg valami tipp meg? Eddig csak az emeltekkel foglalkoztam, nem tudom hogy mikor kezdjek el nagyjából a kozep erettsegikre való felkészüléssel?



2022. dec. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tanulj, nézd át az előző éves vizsgákat abból sokat lehet tanulni, a matek meg gyakorlás kèrdése
2022. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Törire vedd meg Boronkai Szabolcs összefoglaló könyvét, garantált a 4-es. Ha mellé a Bornemisszás videókat is megnézed, akkor az 5-ös se lehetetlen. Világ életemben reálos voltam, utáltam a törit. De 81%-ot értem el a könyvnek hála. Persze, gyakorold a típus feladatokat is, de tényleg semmi az egész.
2022. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az a könyv van meg nekem. Holnap akkor el is kezdem nézni és tanulmányozni:))
2022. dec. 30. 23:29
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
100%
Matek: gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. Évekre visszamenőleg fent vannak a matek feladlapok, azokat oldogasd meg, szigorúan a kijelölt időtartam alatt, hogy szokjad a tempót.
2023. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!