Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magantanarral 1ev alatt...

Magantanarral 1ev alatt kozepszintu érettségi?

Figyelt kérdés
Angol kozepszintu érettségit 80-85%megtudom írni ha most kb b1 szintén vagyok? Hogyan készüluljek rá,? Milyen szavakat tanuljak hozzá?

2023. jan. 1. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőven meg tudod írni ötösre. B1 szintnek felel meg a középszintű érettségi, az emelt felel meg B2-nek.


Szótanulás szempontjából én úgy állnék neki, hogy megoldanám sorban az előző évi feladatsorokat és kiszótáraznám az ismeretlen szavakat és megtanulnám őket.

2023. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akkor egyedül vagy magántanárral? Ha magántanárral, akkor bízd rá. Ha meg te akarod kitalálni, hogy hogyan, akkor ne menj tanárhoz, mert egy valamire való tanár nem fogja hagyni, hogy te diktáld neki, hogy mit hogyan kéne.
2023. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angol szókincstár kömyv
2023. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban erwin tschirner angol szókincs
2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"most kb b1 szintén vagyok"

Ezt miből gondolod?

2023. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Online kitoltottem egy tesztet és ide sorolt be
2023. jan. 25. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Angol kozepszintu érettségit 80-85%megtudom írni ha most kb b1 szintén vagyok?"

Eddig hányat töltöttél ki és milyen átlageredménnyel otthoni, tehát nyugodt körülmények között?

2023. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Szerintem simán, ha tanulsz.
2023. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!