Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy záróvizsga...

Hogyan zajlik egy záróvizsga a BGE PSZK-n?

Figyelt kérdés
Főleg a gazdinfó szakkal kapcsolatban érdekelne. Hallottunk már olyat, hogy nincs tételhúzás, de most mégis vannak valami témakörök. És teljesen összezavar, hogy senki nem tudja mi van. A védésen kívül kérdezhetnek?
2023. jan. 2. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk másik szakon adtak tételt, nem húztunk, lehet ez zavart meg.
2023. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
En is most fogok majd menni gazdinfos zarovizsgara. Ha jol tudom ugy van ez, hogy tetelt nem kell huzni, viszont a szakdogahoz kapcsolodoan feltehetnek olyan kerdest ami kapcsolodhat valamelyik tetelhez. Nyilvan ha olyan temad van aminek egyes tetelekhez nincs koze, akkor szerintem arrol nem fognak kerdezni. Bar az en temam igazabol egyik tetelhez sem kapcsolodik szoval szerintem leginkabb a vedesen lesz a hangsuly.
2023. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!