Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg sokkal nehezebb...

Tényleg sokkal nehezebb Debrecenben a jogász képzés, mint Miskolcon?

Figyelt kérdés
Évek óta itt is olvasni gyk-n, meg hallani sokaktól, hogy Debrecenben nagyon kemény a vizsgáztatás, meg sok beugró stb, Miskolc meg sokkal hallgatóbarátabb, és kevesebb a szivatás. Ez tényleg így van? Van valakinek infója erről?

2023. jan. 4. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Debrecen nehezebb
Miskolc nehezebb
Egyforma
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Van különbség? Innen az ELTE-ről egyformán lenézzük mindkettőt, mert ettől elképesztően felsőbbrendűnek érezzük magunkat (más örömünk sincs az életben). :D
2023. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
Ismerek egy nyíregyházi jogásznőt, Miskolcon végzett, na ő egy szimpla munkaszerződést nem tudott megírni, de csak összejött neki egy Dr. a neve elè. Most egy önkormányzati intézményt vezet egy másik megyében.
2023. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
A debreceni a legalja, ezt minden jogi körökben mozgó ember tudja. A vidéki egyetemek közül a legszínvonalasabb a szegedi, aztán jön a miskolci, a pécsi majd a debreceni a sereghajtó. Az egész egyetem egy közös maffiaszervezet a városvezetésével és a kormánnyal. Egy egyetem amely megengedhetett magának egy akkora szégyent, hogy Putyint díszpolgárává választotta nem rúghat labdába a fejlett világban.
2023. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az egész egyetem egy közös maffiaszervezet a városvezetésével és a kormánnyal."


Eddig a pontig komolyan is vettem volna a hozzászólásod és visszakérdeztem volna, ennél a résznél viszont nyilvánvalóvá vált hogy egy unatkozó troll vagy. Szted a többi egyetemen nem ez a helyzet? Mind alapítványi, ettől még az oktatás közvetlen nem érintett

2023. jan. 5. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es, ha nyilvánvaló, hogy minden egyetemen ez a helyzet akkor mi volt a trollkodás?
2023. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy ezek szerint nincs releváns tapasztalatod az egyetemmel, csak muszáj voltál ezt idekommentelni.
2023. jan. 5. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:

"Magát a jogi pályát semmire se tartom, aktatologótó élősködő senkiházi sz@rkeverők gyülekezete akik mások kárára vagyonosodnak meg."


Na többek közt ezért sem releváns amit írsz.

2023. jan. 5. 22:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!