Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újraírathatja velem a témazáró...

Újraírathatja velem a témazáró dolgoztatot a tanár, ha elveszette?

Figyelt kérdés
Ma írt a fizika tanárom a KRÉTA alkalmazásban, hogy kik nem írták meg a téli szünet előtt a témazáró dolgozatot. Ebben a névsorban én is benne voltam, de én azon a napon ott voltam és megírtam. Elküldtem neki azt az értékelést, amit kb. december végén írt be (5) és a fizika TZ-re adta. Egyszer már újra akarta velem íratni a dolgozatot a szünet előtt, de mondtam neki akkor is, hogy én már megírtam, ekkor elnézést kért és arra gyanakodott, hogy valahova elkeverte. A válaszokat előre köszönöm! :)

2023. jan. 4. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
84%
Újrairattathatja, bár nem volna fair, meg eleve lehet félreértés is, mint írtad.
2023. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!