Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha “szaközép”sulib...

Szerintetek ha “szaközép”suliba járok. És meg csak most vagyok 10.es. Viszont jovore a 11.et szeretnem esti gimnaziumban folytatni akkor atvesznek?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat hogy valaki aki szakmat is tanul az nem mehet at sima gimibe. Vagy esti gimiben ezt nem veszik figyelembe?

Mondjatok h atvesznek!

Ez a suli ahova jarok olyan rossz es stressz az egesz. Hogy tenyleg mar pszichologust is fel kellett keresnem. Mert olyan tanaraim vannak akik nem nevezhetoek tanarnak.

Nagyon rossz tanarok es az egesz oktatas szar!!

Az az esti suli meg mas…mert olvastam roluk…es a tanarokrol is.



2023. jan. 6. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát necces, lehet hogy beszámítják azt a két évet de az is lehet hogy nem. Az is lehet hogy iskola válogatja. De az esti gimi csak érettségit ad ha át is mész bukod a szakmát.
2023. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Különbözeti vizsgát kellene tenned kb. mindenből. Más óraszámban tanulnak mindent a gimiben, már a matek, töri, magyar stb. is más óraszámban megy az új nat óta, másik nyelvet pedig egyáltalán nem tanulsz a technikumban.

Egyszerűbb lenne 9.-ben újrakezdeni egy gimnáziumban.

Esti suli szerintem nem indokolt, az inkább a dolgozóknak van, s őszintén, inkább a nagyobb városokban találhatsz ilyet. Oda az alsó korhatár 16 év egyébként.

2023. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja várjunk, technikumról vagy szakképzőről van szó? Mert nagyon nem mindegy!
2023. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett különbözeti vizsgát tennem semmiből, pedig én is szakközép iskolás bizonyítvánnyal mentem esti gimibe. Úgyhogy nem olyan biztos az a különbözeti.
2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, és ez mikor volt? Mert új nat 2020 óta van.
2023. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"és ez mikor volt?": Idén volt.
2023. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!