Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és mediatudomany...

Kommunikáció és mediatudomany szak vagy apolo ?

Figyelt kérdés
Egy okj apolo vagy egy pr manager keres tobbet külföldön?

2023. jan. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ápolóval jobban el tudsz helyezkedni, viszont mentálisan, fizikailag nagyon megterhelő. A kommunikáció szakot sokan leírják, hogy nem jó semmire se. Én nem értek hozzá
2023. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NER-en belul kommunikacio, azon kivul vagy kulfoldon: apolo. Az apolo szakman belul is lehet szakosodni kevesbe megterhelo iranyba.
2023. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es mi az a NER?
2023. jan. 11. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:

jahh, ertem. Akkor elozo valaszomnak megfeleloen

kommunikacio

2023. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik szarabb mint a másik.


Villamosmérnök vagy burkoló az ász

2023. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amelyik jobban erdekel :)

nezd meg a targylistakat/mintaterveket, es dontsd el, hogy melyiket tanulnad szivesebben.

2023. jan. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De tényleg mi a tököm az a ner? Már egy csomo helyen láttam en is, fe a Wikipédia csak valami alkotmányos dolog kapcsán említi bonyi jogi nyelven amit nem értek.

Köszike a választ

Puszcsi

2023. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!