Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik egy...

Vannak itt olyanok, akik egy szakot később fejeztek be, mint ahogy szerették volna?

Figyelt kérdés
Én most így vagyok ezzel, tudom, hogy ezt szeretném csinálni, érdekel is, de úgy érzem ahhoz, hogy tartsam a ritmust állandóan túl kell hajszoljam magam. Már többször halasztottam és teljesen elvesztettem a motivációmat a folytatásában. Annyira elveszettnek érzem magam. Tervezek kimenni külföldre dolgozni egy kicsit, emiatt egy nagy szardarabnak érzem magam, hogy nem tanulok és diplomázok már le, de közben azt érzem, hogy kiégtem és nincs erőm hozzá. Volt már hasonlóan valaki?

2023. jan. 10. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én. Az alapszakot másfél évvel később fejeztem be, mert -szégyen vagy sem- lusta voltam megírni a szakdolgozatomat. Az első munkahelyemen kérdezték ennek az okát, a későbbiekben nem különösebben érdekelt senkit.
2023. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Több tárgy miatt is csúsztam. Már az elején megfordult a fejemben hogy lehet nem nekem való a szak, de nem hagytam ott, befejeztem mert nem volt B tervem. Szintén másfél év.
2023. jan. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Fejezd be időben, ha tudod. Minél többet csúszol, annál nehezebb lesz befejezni. És pl fél évet nem lehet csúszni, mert úgy vannak a tárgyak meghirdetve, nem lesz nyárra diákod, nem nagyon indul keresztféléves MSC, ilyesmi.
2023. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!