Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Újratettem az...

Mit csináljak? Újratettem az érettségit és lehet nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna.

Figyelt kérdés

Még nem tudom az eredményt,van egy sejtésem,viszont másét már igen és neki is elég pocsék lett és van egy viszonyítási alapom hozzá képest,hogy akkor az enyém,hogy sikerült és ezért már most magam alatt vagyok,mert amit kinéztem helyet,ha rosszul sikerült nem vesznek fel.

és lehet nincs még egy évem várni ...ötleteket várok mivel tudom feldobni magam stb.



2015. máj. 26. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

a hivatalos megoldókulcsot nem nézted?

nem máshoz kell viszonítani magad. én tudok olyat akivel a próbaérerttségink mindig hasonló volt 1-2 pont különbséggel. most az igazin majd 20%kal többet írtam mint ő.(már tudjuk az eredményt ebből)

szóval csak emlékszel nagyjából hova mit írtál, hány pontra számíthatsz.

ha megint lecsúszol akkor javaslom hogy csinálj nyelvvizsgát, vagy ősszel próbálkozz megint meg. más módszer nincsen rá

2015. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

törit írtam

az első részben nagyjából 10 pontot veszítettem a másodikból egyik rövid esszét nagyon elcsesztem/nem tudtam térben és időben elhelyeztem kb

a hosszút tudtam ott is volt amit elcsesztem,de azt legalább tudtam

a másik rövidet pedig a megadott forrás alapján dolgoztam ki,de konkrétumot,tehát térben és időben nem helyeztem el, cselekményt se írtam


ja és kb 60 pont kéne minimum az írásbeli részből

2015. máj. 26. 16:42
 3/7 A kérdező kommentje:

lehet az lesz,hogy őszire megyek

csak keresztfélévesben nem indul az amit kinéztem,ebből kifolyólag csak jövőre tudnék jelentkezni arra,de akkor már emelik a ponthatárokat is tudtommal...

+ őszi nehezebb szokott lenni mint májusi,mindegy beszoptam szerintem..

2015. máj. 26. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben nehezebb az őszi érettségi! :)

Viszont június 2-án megtudod az eredményed! Addig felesleges ezen rágódnod, mert nem tudsz rajta változtatni már! Lehet, hogy a tanár jól osztályzott és nem lesz olyan rossz, ahogy azt te beképzeled magadnak!

2015. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Én is nagyon rossz történelem érettségire számítottam, de tegnap megtudtam az eredményét, és fantasztikusan sikerült! :) A tanárnőm nagyon jól javított, hálás vagyok neki... reménykedj, szurkolok!!!
2015. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fú hát ez hiba volt, nekem is volt egy esszé amit nem nagyon tudtam hogy mit kéne írni, de el se helyezted térben időben, ez nagy hiba.

remélem jobb lesz mint amilyenre számítasz, kedden kiderül:)

igen, jövőre már 300 lesz a minimum ponthatár és gondolom mindent emelnek. szóval remélem te is bekerülsz idén:)

én tényleg nem igaz, hogy az őszi nehezebb. elvileg egyenlő eséllyel-kisorsolják, hogy melyik legyen

2015. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ja,azért is írtam,hogy jövőre tuti emelkedni fognak a ponthatárok szinte mindenhol

mindegy nem rágódok ezen

gratulálok neked , melyik esszéket írtad?

hány pont lett az írásbelid?

2015. máj. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!