Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolciak! Merre találom meg...

Miskolciak! Merre találom meg a legolcsóbb jegyzet nyomtató üzletet Miskolcon? (Hétfőig kellene! :D)

Figyelt kérdés

Elég sok oldalt kellene nyomtatni és itt az egyetemvárosban 10-15 forint körül mozog és úgy hallottam, hogy a belvárosban olyan 5-7 forint körül van. Nem nagy különbség, de ha már nézzük, hogy 100-200 oldalnál ez mekkora összeg, azért nem rossz...


Köszi szépen!


19/F


2010. okt. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
plaza alatt
2010. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
a szinva terasszal szemben.
2010. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Pláza alatti az merre? A főbejárat felé körbe kell járni az épületet és valahol egy külső épület? Ott mennyibe kerül a fekete nyomtatás?
2010. okt. 2. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
A Szinva teraszt merre találom? Nem vagyok járatos még Miskolcon, ha elmondod, hogy a 22-es vagy a 31-es busz arrafelé megáll, akkor elmegyek vele, vagy hogy merre tudok oda eljutni (gyalog, busszal)?
2010. okt. 2. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
*egy külső épület -az épület aljában
2010. okt. 2. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Villanyrendőrnél. Leszállsz a 22-esről a villanyrendőrnél és átmész az út másik oldalára. Lesz ott egy Mancs-szobor. Ott ha körbenézel fogsz látni egy nyomtatós szaküzletet (Xerox vagy Sharp, nem tudom.) 5-7 Forint a nyomtatás
2010. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megy a (Y) jel... :D
2010. okt. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!