Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 4 tantárgyból...

Mit csináljak? 4 tantárgyból is a gépen van meg a jegyzet. Nyomtassam ki?

Figyelt kérdés
De én utálok így tanulni, a gép előtt... Mindig elkalandozok, netezek stb... Meg amúgy sem szeretem, ha ilyen sokáig kell bámulni a monitort... Nyomtassam ki, vagy erőltessem meg magam? :D Az egész van kb 350 oldal... de ha mini betűkkel csinálnám, biztos kevesebb lenne. :D
2009. máj. 17. 10:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, inkább spórolok és próbálok itt tanulni... Azért írhattok! És szorítsatok majd. :P :D
2009. máj. 17. 10:18
 2/14 anonim ***** válasza:
húzd ki a gépedből a netkábelt. úgy tutira nem fogsz elkalandozni ;]
2009. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor nem lesz msn-em... :D Igaz, hogy nem ír senki, de várok valakit... :P
2009. máj. 17. 10:23
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy tanulsz vagy netezel. ennyi. de akkor ne csodálkozz ha megbuksz. neki meg írj egy sms-t vagy valami...és mi van ha ő MOST tanul, te meg rá vársz, pedig tanulhatnál is?
2009. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nyomtasd ki, maradandóbb.....én is sokx sajnálom a tintát de sokkal hatékonyabb úgy....nemcsak azért mert nem kalandozol el, hanem ha a kezedben van a papír, jobban átlátod a szöveg logikáját elrendezését,aléhúzogathatsz dolgokat.és esetleg később már csak azokat kell ismételned...mellesleg később is meglesz az anyag nem kell majd mindig gépen keresgélni..szóval ha van módod ilyen sokat nyomtatni szerintem tedd meg!!!
2009. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazad van bazz... :D Lehet, hogy a diplomamunkáját írja... De olyankor is fenn szokott lenni... Na mindegy. :D Mostmár viszont tényleg tanulok, úgyhogy pááá. :D Köszi a válaszokat... Akik ezután írnak, azoknak majd később megköszönöm. :P Majd ha megtanultam, amit kellett. :D
2009. máj. 17. 10:30
 7/14 anonim ***** válasza:

350 oldal sok? 4 tárgyra?

nekem tavalyi félévben menedzsment volt egy maga 400, és sikerült megtanulnom.

Az idei tanulnivalóm pedig kinyomtatva 9 cm magas, a4 es papíron. ( mert én pedig diákól nem bírok tanulni, és áttettem mág wordbe is.

Egyszerre kell tanulnod mindegyikre??

2009. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én inkább kinyomtatnám, mivel én is utálok gépen tanulni

sok lesz, költséges lesz, de legfeljebb megtanulod, hogy legközelebb lapokra jegyzetelj.

2009. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

10:35ös... NEM azzal van a baj, hogy 350 oldal sok, az amúgy tényleg kevés megtanulni... Viszont kinyomtatni már nem vmi fincsi dolog... Na de mindegy.


:D Az a lényeg, hogy haladok. :P


Köszi a válaszokat. :)

2009. máj. 17. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Keress valakit,aki jó helyen dolgozik,és ingyen nyomtat.Pl.suliban,irodában...
2009. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!