Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van más is, aki a szívatások...

Van más is, aki a szívatások miatt hagyta ott az egyetemet akár ideiglenesen, akár végleg?

Figyelt kérdés
Nem írok egyetemet inkább, de elegem lett belőle, hogy konkrétan van 1-2 tanár, aki szinte az alattvalójának nézi a hallgatót, ha mersz kérdezi, akkor majdnem hogy lehülyéz, a beadandó feladatokat nem javítják ki időben, s még a vizsgán is teszik a felesleges, önbizalom romboló megjegyzéseket. Nem volt rossz átlagom, de sajnos nem bírtam idegekkel, s inkább kitanultam egy szakmát, ami sokban hasonlít az egyetemi képzésemhez, ellenben jól érzeztem magam, a tanárok itt emberszámba vettek minket, egy-kettővel szoros barátságot is ápolunk.
2023. jan. 16. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan feladták már, aztán mentek OKJ-zni...
2023. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno félbe hagytam, kis szünet után pedig váltottam másikra.


De van két barátom is, akik egyikből a másikba mentek, mert nem tetszett nekik, amibe belekezdtek.


Inkább merj lépni, megtalálni a jobbat, minthogy magadra tuszkold és sérülsz is mellette.

2023. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első szakomon voltak megalázó vizsgaélményeim, de amúgy is abbahagytam volna, ez már csak a jéghegy csúcsa volt. A jelenlegi szakomon is van/volt olyan tanárom akit inkább messzire kerülnék, viszont mivel magát a szakot nagyon szeretem, biztosan nem hagynán abba. Ilyenkor az lebeg a szemem előtt, hogy ez mind csak átmeneti, a félév végi feedback kérdőívekbe pedig kertelés nélkül leírom a kifogásholható dolgokat (persze normális hangnemben, de leírom).
2023. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Priviben megírhatnád nekem, hogy melyik egyetem és melyik szakma!

Nagyon kíváncsi vagyok! :)

2023. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legyen annyi elég, hogy a PTE-TTK.
2023. jan. 16. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, de melyik szakma tett boldoggá végül??
2023. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!