Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmassági vizsga. Óvodaped...

Alkalmassági vizsga. Óvodapedagógus alkalmassági vizsga. Nagyon izgulós vagyok. Viszem magammal 10 vagy 15 ( mennyi? ) dalt. Ezek közül én választom ki vagy ők amit énekelnem kell? Fejből kell énekelnem vagy elöttem lehet a szöveg?

Figyelt kérdés
Köszönöm,ha aki volt már ilyen vizsgán mesélne róla!
2023. jan. 16. 11:30
 1/7 anonim válasza:
Pont ilyesmi kérdést akartam feltenni. Énektől tartok a legjobban, sajnos nincs tiszta hangom. Torna, olvasástól kevésbé tartok. Bízom benne, h ilyen óvónő hiány mellett nem veszik szigorúan. A leírásban nincs konkrétan, hogy hány dalt kell vinni de én 15-öt összeírtam. :) Sok sikert nekünk!
2023. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire lesz szigorú az alkalmasságit tartó énektanár.


2019ben voltam alkalmasságin, előtte énektanárhoz jártam. 2 dalt kért végül a tanár, illetve dallamot kellett visszadúdolni, visszatapdolni, amit mutat. Nem volt vészes.

2023. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, fejből kellett énekelni.


10-15 dal az semmi, menni fog.


Ének szigorlatra 180 dalt kellett megtanulni, 20at ebből szolmizálva és 30at furulyázva. Ez mellé mentek a versek és az elmélet.


És ez csak egy tárgy. Ez egy tanulós szak.

2023. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1-es vagyok, hétfőn voltam alkalmasságin. Sikerült minden, 15 dalt vittem. Egyet énekeltem amit én választhattam, kért egy másikat a tanár, amit elénekeltem, majd zongorázta a dallamot és úgy is ment. :)
2023. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, gratulálok!🙂 Ha lenne kérdésed, írj nyugodtan.
2023. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem is az alkalmassági vizsgával kapcsolatban. Milyen dalokat vitettek illetve hol volt nektek ? Én Sárospatakra megyek majd, minden infót szívesen fogadok.
2023. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os.

Voltam az ELTE - n februárban, sikerült.

A két szál pünkösd rózsát énekeltem.ezt az egyet kellett.



1. Cifra palota


2. Megfogtam egy szúnyogot


3. Bújj-bújj zöld ág !


4. Iglice szívem, Iglice


5. Katalinka szállj el!


6. Pál,Kata, Péter jó reggelt!


7. Egy kismalac röf -röf -röf


8. Szélről legeljetek!


9. Hej, Dunáról fúj a szél


10. Két szál pünkösdrózsa


11. Megkötöm lovamat


12. Érik a szőlő

Én ezekkel készültem.Sok sikert!

2023. márc. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!