Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban igaz a hír, hogy idén...

Valóban igaz a hír, hogy idén nem kell alkalmassági vizsgát tenni, aki pedagógusnak készül?

Figyelt kérdés
Olvastam a friss infókat, hogy idén elmaradnak az alkalmassági vizsgák, osztatlan tanárképzés esetében a motivációs levelet veszik figyelembe, csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus, tanító szakokon pedig egy írásbeli nyilatkozat kell arról, hogy a felsőoktatási tanulmányokat semmilyen betegség nem akadályozza. Tényleg ennyi lenne, ti is olvastátok ezt a mai infót?

2020. ápr. 16. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt olvastam. Őszintén én örülök, hogy nem kell egy kínos elbeszélgetésen részt vennem és nem kell 4000 Ft-ot perkálnom a semmire.
2020. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a vizsgálat díja változatlan...
2020. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett kifizetni a vizsgadijat
2020. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, ki kellett fizetni, az ELTE-n legalábbis, erről emailben értesítették is az érintetteket. Mondjuk úgyis 20-ig kellett...
2020. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erdekes, videken nem kellett
2020. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!