Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra milyen ruhába...

Szalagavatóra milyen ruhába illik menni 11.-es diákként?

Figyelt kérdés

Ilyen feladatokat osztottak ki, hogy felszolgálni, karkötőt osztani, belépőztetni, tálcázni, beszédet tartani kell.

Nekem is jutott feladat, de nem tudom hogy miben is menjek pontosan, mert igaziból nem rólam szól ez az egész, nem szeretném túl öltözni, viszont alul sem. Tudnátok linkelni pár oda illő szettet?

Életemben nem voltam még szalagavatón.

Bocsi, ha rossz kategória!

18l


2023. jan. 17. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy stílusomból eredően nem sok lányos ruhám van... Főleg cipőm nincs. Egy fehér vastag talpú szandim van, abban nyáron esküvőn voltam. Menni tudok benne! De az nem lenne béna, hogy nyitott a cipőm?
2023. jan. 17. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ünneplő
2023. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én csíkos pólóban mentem részegen, hazazavartak.
2023. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!