Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták milyen autóval...

Egyetemisták milyen autóval járnak?

Figyelt kérdés
Jellemző, hogy sokan milliós bmw meg audival járnak vagy inkább az olcsóbb 20 éves használt kategóriás autókal?
2023. jan. 20. 21:00
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én nappalis egyetemista vagyok, egyetem mellett dolgozok amikor van időm es energiám.

Jó ideje tettem már félre egy kocsira, aztán ez tetszett, szóval vettem magamnak nem rég egy enyhén foglalkozós Fiat Punto Evo-t. (Gyakran nézegettem az új hirdetéseket, erre is konkrétan azonnal kellett lecsapni).

Őszintén nem érdekel ki mit gondol a Fiatról (vagy a 3F szabály - Fordot, Fiatot, Franciát ne - és társai se érdekelnek), nekem irtóra tetszik, egész jó extrák vannak benne, nem túl sok km, nem hangos, nem esik szét, jól megy, stb.

Mindenkinek szíve joga és emellett pénztárcafüggő hogy mit vesz, én mivel dolgozok viszonylag sokat, így volt kocsira pénzem, üzemanyagra is futja, de egyetemre nem ezzel járok, a parkolás meg a belvárosban araszolás nem éri meg, tömegközlekedek vagy bringázok, sokkal gyorsabb, és nyilvan olcsóbb is. Ha olyan kerületben laknék ahol fizetős lenne a parkolás, eszembe se jutott volna kocsit venni, nálunk itt ingyenes az utcán és hely is van.

Legtöbb egyetemistának valóban nincs autója, jogsi az szerintem azért egész jellemző, de sok embert ismerek akinek nincs az sem, és annyira nem is akarnak még. Igazából tökre megértem, a legtöbb egyetemistáknak abszolút nincs szüksége autóra, ha nem dolgozni járnék vele (rengeteg időt spórol és tudok is parkolni vele), nekem se lenne túl hasznos.

Ford Fiesta nem gáz, semmi nem gáz, a lényeg hogy olyat vegyél ami tetszik, megengedheted magadnak, és nem hulladék állapotú, megbízható állapotban legyen, vagy megbízható állapotra tudd hozni (akár magad, ha értesz hozzá, akár sok-sok szervízzel)

2023. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!