Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen irányba induljak el,ha...

Milyen irányba induljak el,ha szeretnék beíratkozni az ELTE pszihológia szakára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elhatároztam,hogy valóra váltom az álmaimat,és beíratkozom az ELTE pszihológus szakára. Nagyjából képben vagyok,hogy mik a követelmények,de azért szívesen fogadnék tanácsot olyan emberektől,akik ugyanezen szakon tanulnak/tanultak. Privátban is írhattok. Előre is köszönöm!


32/N



2023. jan. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, legalább írd le helyesen a pszichológia szak nevét!

Egyébként nekem nyugodtan írhatsz, ha van valami kérdésed. ELTE pszichós vagyok.

2023. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elírásért elnézést kérek,nem figyeltem eléggé.
2023. jan. 22. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron fejeztem be a mestert, nekem is írhatsz! :)
2023. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Budapest 7. kerülete felé érdemes menni. Az 5. kerületben az állam és jogtudomány kar van, nem az kell neked.
2023. jan. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!