Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha önköltséges helyre vettek...

Ha önköltséges helyre vettek fel, aktiváltam is már a félévet, viszont mégse akarok beiratkozni, az mit von maga után?

Figyelt kérdés
Két szakot néztem ki még tavaly, de nem tudtam dönteni, melyiket akarom jobban, az egyik csak fizetősön sikerülhetett, a másik államin is, mégis az előbbinél maradtam, ahova fel is vettek. A félévet aktiváltam, ráadásul fizetős a képzés, bár a kivetés még nem jött meg. Viszont a napokban beléptem az egyetemi csoportokba, és így elnézve a két szak órarendjét meg egyebeket, úgy látom, hogy ezt inkább nem kezdeném el, hanem jövőre újra jelentkezem a másikra, az sokkal szimpatikusabb. Ha nem iratkozom be annak ellenére, hogy már aktiváltam a félévet, és ha jön a kivetés, azt sem fizetem ki, abból lehet még később valami baj? Ha nem lesz végül jogviszonyom, akkor a féléves tandíjat se fogják követelni később?

2017. aug. 26. 04:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Bárkinek bármi beüthet az életében, alakulhat úgy az élete, hogy így, kinek mi köze van hozzá. Nem kezded el és kész. Nem iratkozol be, nem fizeted be a félév tandíját. A helyedben már most bemennék a To.ra, ha kérdésed van válaszolnak és töröltetném magamat.
2017. aug. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!