Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C# Programozás Emelt Informati...

C# Programozás Emelt Informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Tavasszal Emelt informatika érettségim lesz, amiből csak a programozás nem megy viszont az a legfontosabb. C# ba írnám mert abba kezdtem el tanulni. Van bármi tanácsa mivel könnyebben megtudnám tanulni?

2023. jan. 23. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan egyszerű maga a programozásos rész, meg annyira sablon feladatok, hogy megfelelő anyanyaggal kb 1-2 hét alatt nulláról bőven felkészülsz rá és 100%-ot írsz.


Igazán csakis a felkészítő anyagon fog múlni.


Tehát én a youtubeon keresnék pár érettségire felkészítő videó lejátszási sitát és azzal a nyelvvel tenném le, amiből a legtöbb és legminőségibb videó anyagokat megtalálod.


Onnantól kezdve csak másolod, amit a videóban csinálnak, aztán kb a 10. ugyan olyan érettségi feladat megoldása után.

(Mindegyik nagyon hasonló, csak a mese más)


Simán megértem és megtanulsz mindent mi mért van.


Ez a legegyszerűbb és gyorsabb módja a felkészülésre.


Persze ha programozni akarsz tanulni, akkor nyílván nem ez, de ha át akarsz menni jó eredménnyel gyorsan akkor ez.

2023. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!