Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn mennyire nézik...

Levelezőn mennyire nézik szigorúan, hogy előadásokra bejárok-e?

Figyelt kérdés
Gyakorlatokra meg zh-kra elmennék, csak ha a tananyagot felteszik, az előadás úgy is csak ppt felolvasás, akkor minek?

2023. jan. 25. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó. Nekem mindenféle oktatóm volt. Volt, akivel vizsgán találkoztam először, mert munka miatt pont nem tudtam elmenni egy órájára sem.. Nem zavarta se őt, se engem. Viszont voltak olyan oktatók, akik direkt bunkóztak azokkal, akik egyáltalán nem jártak órákra.

Valamennyire mindenképpen érdemes bejárni, mert nagyon sok infót lehet megtudni a csoporttársaktól, ami megkönnyíti az életet, az anyagokhoz való hozzájutást, mindent.

2023. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanár függő
2023. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!