Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények, beszámolók MÁV-os...

Vélemények, beszámolók MÁV-os szakmai gyakorlatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén nyáron terveznék mérnökinformatikusként szakmai gyakorlatra menni a mávhoz. Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek személyes tapasztalata az ott eltöltött idővel kapcsolatban?


Szívesen fogadok bármilyen területről érkezett beszámolót (mennyire volt jó a légkör, kaptál-e fizetést, milyen munkarendben dolgoztál), viszont ha mérnökinfósként kerültél oda, kérlek részletezd is, hogy pontosan milyen feladataid voltak, mit várnak el ennél a cégnél.


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jan. 30. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szégyen... Ismerős gazd infós PTE, és ott töltötte a gyakorlatot, és kb, nyomtatás, kávé töltés volt a nap nagy része...
2023. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Be kell segíteni a B+N-es srácoknak.
2023. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ez volt az első hely ami szembejött vagy miért ilyen alja céghez mész?
2023. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát nem tudom, de nekem csak pozitív tapasztalatom volt a MÁV-os szakmai gyakszival, szintén mérnökinfósként. Én a MÁV Zrt-nél voltam, ők eleve kevés mérnökinfóst keresnek, főleg az SZK-nál és a Startnál vannak sokan. Az osztály ahová kerültem teljes mértékben rendben volt, mindenki segítőkész és rendes volt, jó volt a közeg. A mentor akit kaptam szintén teljesen korrekt volt és tudtam tőle tanulni, hasznos 8 hét volt, sok mindenbe nyerhettem betekintést és sokat is tanultam ezidő alatt.
2023. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!