Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakmai gyakorlatról beszámoló?

Szakmai gyakorlatról beszámoló?

Figyelt kérdés
Főiskolán tanulok vendéglátást, és szakmai gyakorlatól kellene 10 oldalas beszámolót írnom. Fogalmam sincs, hogy álljak neki. Vannak szempontok, hogy mi alapján írjam meg, de jó lenne látni egy ilyen beszámolót, mintát. Egy étteremben letöltött pár hónapról van szó, így a legjobb lenne, ha vendéglátással kapcsolatos beszámolót olvashatnék. Tudnátok segíteni ebben? Esetleg linkelni ilyet, vagy honlapot, ahol találhatok? Keresgéltem, de nem igazán találtam ilyet. Köszi!
2014. márc. 26. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyire nem nehéz ez. Leírod, hogy hl voltál, mit érdemes a helyről tudni, hányan voltatok, hogy fogadtak, hogy zajlott ott egy nap, milyen feladataid voltak, mi ment könnyen, mi nehezebben, hogy oldottad meg a problémáidat, hogy jöttél ki a kollégákkal, mennyire segítettek, mit tnaultál tőlük, miben fejlődtél emberileg, miben szakmailag, min kell még javítanod és miért, hogyan fogod ezt elérni, hogy érezted ott magad összeségében, mi tetszett, mi nem, visszamennél-e és miért/miért nem, hogy tudtad az elméletet hasznosítani, mi van teljesen másként a gyakorlatban, mint amit a tankönyvek írnak.


Tessék. Ezeket a szempontokat csak kútfőből írtam össsze minimális átgondolás után. Írnod kell egy fogalmazást gyakorlatilag a tapasztalataidról, kicsit erőltesd meg magad.

2014. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!