Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előzetes tárgyfelvétel, végleges?

Előzetes tárgyfelvétel, végleges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sosem csináltam még előzetes tárgyfelvételt. Most januárban még a vizsgaidőszak közepén felvettem előzetes tárgyfelvétel keretében a következő félévi tárgyaim. Hivatalosan február 1-től van "rendes" tárgyfelvétel, bejelentkeztem elősször a félévre, aztán látom, hogy a tárgyak fel vannak véve. Olyan kérdésem lenne, hogy kell bármi olyan gombra kattintani, hogy véglegesítés akármi? Mert amit én látok az olyan mint ha rendesen fel lenne véve.

2023. febr. 2. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az előzetes tárgyfelvétel az időpontra utal, szóval ha felvetted azzal neked már semmi tennivalód nincs. Nézd meg a felvett tárgyakat és ha meg vannak azok amik kellenek akkor meg vagy.
2023. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!