Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért menő az, ha valaki...

Miért menő az, ha valaki hülye matekból?

Figyelt kérdés

Ha valaki matekból hülye, mindenki mondja, hogy ő sem volt jó, már neki se ment, jaj, matek?? stb. Viszont azt is mondják, hogy aki pl. bizonyos idézeteket nem ismer fel, azért azt egy bizonyos társaságból kinézik.

Miért van ez, hogy a matek kevésbé fontosabb?


2010. okt. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert sokan úgy kezelik a matekot, hogy azt nem ciki nem érteni, mert úgyis olyan nagyon-nagyon nehéz és csak a stréberek érthetik, stb. Pedig némi kis józan ésszel teljesen érthető az egész. Az a gáz, ha valakinek ennyi esze sincs.
2010. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. De manapság már ciki, ha az ember tanul. Ha véletlen nem sík hülye minden tantárgyból (de minimum matekból), akkor már stréber. Holott lehet, hogy nem görnyed egész nap a könyv fölött, csak szimplán van egy kis logikája és gyorsan fog az agya.
2010. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tardis válasza:
100%
Azok körében menő aki ugyan olyan korlátoltak mint aki hülye matekból:D persze nem azokra értem akinek alapból nincsen hozzá érzéke (mint pl nekem) hanem arra aki rohadt lusta és még kérkedik is vele. Akinek ez tetszik az ugyan olyan hülye ^^
2010. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se értek a matekhoz.

Szerintem nem menő. Engem nagyon idegesít, és elszomorít.

2010. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem szoktak vele menőzni.

én nagyon hülye vagyok a reál tantárgyakhoz és körülöttem sokan és nálunk senki sem menőzik vele...

2010. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk menőznek vele,de nem kéne.Én sem vagyok a legjobb matekos,de próbálok fejlődni,nem mehőzök vele h jaj nem megy...gyakorlok mindennap.Az eredménye meglesz.A magyar meg spec. nem nekem való mert nehezen bírok elvonatkoztatni attól amit olvasok meg nem is szeretek,de a nyelvtan megy.
2010. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!