Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból könnyebb elérni a...

Pissssstiii kérdése:

Matekból könnyebb elérni a 83%-os középszintű érettségit, vagy történelemből? Szerintetek? Mert nekem 83% kell a továbbtanuláshoz, és nem tudom, hogy melyiket válasszam!

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy melyiket válaszd? Mindkettőből érettségizni kell. Vmelyik csak sikerül 83% felet...
2011. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ismétlő érettségit szándékozik tenni, ha nagyjából tudja, hogy hány pont kell neki.

Szerintem egyikből sem nehéz összeszedni, amelyik jobban megy, azt próbáld meg, gyakorolj sokat korábbi érettségikkel, aztán majd meglátod.

2011. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha ismétlő érettségit akar, akkor is már leérettségizett ezekből a tárgyakból, ergo tudnia kellene, hogy neki melyik megy jobban, melyik számára a könnyebb...
2011. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább egy kicsit is racionálisan gondolkodna mindenki, szerintem be lehetne zárni az egész gyakorikerdesek.hu-t :D
2011. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem érettségiztem! Most fogok majd májusban. Ahova menni szeretnék, oda kell egy 83%-os matek vagy egy 83%-os töri érettségi. Sokat számoltam az átlagokat, a bizonyítványt eddig, hogy mire számíthatok, és végül egy csomó számolással ez jött ki a legvégére. Vagy töri vagy matek. Csak nem tudok választani és kíváncsi vagyok, hogy akik eddig érettségiztek mindkettőből, azok szerint melyiknél könnyebb elérni a 83%-ot! Remélem értitek :D :)
2011. okt. 7. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit nem értesz azon, hogy mindkettőből érettségizned kell? :D Majd a végén úgy is azt számolják, amelyik jobb lesz. Nem kell választanod.
2011. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, biztosan jól számoltál?

Azok után, hogy azt sem tudod, miből kell érettségizned, én átszámolnám a helyedben egy párszor...

2011. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Itt az a fő kérdés, hogy melyikre feküdjek rá jobban.

Annyira hülye nem vagyok, hogy ne tudjam, hogy mindkettőből kell. Csak kíváncsi vagyok melyikre lenne érdemesebb rágyúrni!

2011. okt. 7. 22:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos jól számoltam :)
2011. okt. 7. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem kell rágyúrni. Egy jobb képességű ember megírja mindenféle gond nélkül.
2011. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!