Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sote fok vélemények? Mennyire...

Sote fok vélemények? Mennyire nehéz, szivatós?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Orvostudományi karok a legnehezebbek közt vannak. Ha az szempont, hogy könnyű legyen, akkor ne orvos/fogorvos legyél!
2023. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz azzal, hogy milyen szivatós egy szak.

Én villamosmérnökin végeztem, mindenki azt mondta, hogy húha, így meg úgy szop@tnak, ahol csak tudnak. No kérem, ez nettó hazugság volt.

Ha érdekel, tényleg tanulni mész és le is ülsz a fenekedre, akkor bukás nélkül el lehet végezni mindent. Direkt nem tolnak ki a hallgatókkal sehol, csak egyesek úgy élik meg. Van pár rosta amin át kell jutni, de hol nem? A munka világában ezeket úgy hívják interjú, junior pozíció, rezidens, próbaidő.


Ha FOK-ra akarsz menni, akkor tanulj és menj oda. Ne gondold túl a dolgokat. Elvégezték már előtted is több ezren, ha nekik ment, akkor neked is menni fog. Csak le kell ülni tanulni, ez a nyitja az egyetemnek. Akit nem érdekel igazából a szak, az magától fogja abbahagyni.

2023. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sorstars? En is oda jelentkeztem első helyen:D majd meglatjuk, csak ne legyen ennyi és ilyen mértékű nyomorult kémia ott, mert már megorulok tőle:(((
2023. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
#3 Márpedig lesz
2023. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kémia persze, de a gimis részétől nagyon kivagyok már, rettegek az emelt kémiától, semmi mástól nem félek ennyire de attól. Pedig otos vagyok belőle, faktom van és magantanarhoz is járok...


Te orvosis vagy?

2023. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Végzett fogorvos
2023. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratu!! Újra kezdened?😅
2023. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, és neked is sok sikert! Nem tudom, másodjára már azért lehet könnyebb lenne. :)
2023. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kemia csak az elso evben van, es kb ugyanaz, mint a gimis. Én a fokos targyakra lennék kíváncsi,azok mennyire kemények,milyen a tanari garda? Mennyire teljesithetok a gyakok( fogpot,konzi stb)

Aki irta,h vegzett fogorvos( 6-os valaszolo), irna nekem par jo tanacsot?

2023. márc. 12. 12:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én évfolyamom számára az első 3 év volt a legnehezebb. Köszönhetően az olyan tárgyaknak, mint az anatómia, biokémia, élettan, patológia. Ezekből a tárgyakból viszonylag magas volt a bukási arány.


A "fokos tárgyak" közül először bevezető tárgyak vannak, ahol bábukon és műfogakon kell gyakorolni. Ezután találkozol csak élő beteggel. Itt az elméletet betéve muszáj tudnod, azaz hogy mi fog történni aznap a beteggel. A kivitelezésben pedig segítenek a gyakorlatvezetők.


Jó tanács: Gólyatáborba menj el mindenképp, mert ott ismered meg az évfolyamtársaidat! Ha kialakul egy jó társaság, akkor a vizsgákra felkészülés is könnyebb, pszichésen is segít a stresszes időszakokban, és még jó emlékeket is szerzel fiatalkorodból.

2023. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!