Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg èri OKJ n meg...

Szerintetek meg èri OKJ n meg csinálni az Ingatlan közvetítő tanfolyamot?

Figyelt kérdés

#OKJ #Tanfoolyam
2023. febr. 17. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem.
2023. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Előbb meg kellene tanulnod helyesen írni, különben elriasztod az ügyfeleidet. A "megéri" és az "ingatlanközvetítő" egybeírandó.
2023. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg, ez egy olyan terület ahol vagy rendelkezel a szükséges kompetenciákkal pl. jól tudsz pofázni vagy semmit nem érsz a büféOKJ-val
2023. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Okjkat el kell felejteni.
2023. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyiban, hogy HIVATALOSAN kell a papír ahhoz, hogy foglalkozhass ezzel. Plusz tudást természetesen nem fogsz kapni.
2023. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feleségem testvére okj-n tanulta és dolgozik benne. Nekem papírom sincs belőle, de amikor állást kerestem behívtak állásinterjúra amin meg is lepődtem. Azt mondták nem probléma, mert sulit indítanak és úgy dolgozhatok. Mivel nem vagyok beszédes típus így nem feleltem meg, de így tudok véleményt írni. Simán dolgozhatsz okj papírral!! Hülye aki azt állítja, hogy nem! Viszont szakmáról beszélünk ami a munkahelyről kell informálódni. Gondolom úgy működik, hogy vannak ezek a közvetítők akiket felvesznek és kiadnak nekik ingatlanokat amiket eladni kell. És gondolom a kis hasznot hozó ingatlanokat dobják ki az ilyen kis kezdőknek vagy okj szakmásoknak. Legalábbis van ez a tippem. Viszont a lehetőség ott van és lehet vele tornázni felfelé.
2023. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!