Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli magyar és történelemr...

Írásbeli magyar és történelemre való hatékony felkészültség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 12. osztályos diák vagyok. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy tudtok ajánlani írásbeli történelem és magyar középszintű érettségire való félkészülési tippeket? Akár csatornák, oldalak, linkek is jöhetnek. Szívesen fogadom a segítséget.


Amelyik egyetemi szakokra (alapképzésekre) jelentkeztem, már nem kérik oda az emelt szintű érettségit, így nekem 94%+/95%+ érettségit kell írnom ebből a 2 tantárgyból a biztos felvétel érdekében. A segítségeteket előre nagyon köszönöm!


Legyen szép napotok!



2023. febr. 18. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Hupsz. Csak sima ÁJK-ot szerettem volna írni. Nem az ELTE-re készülök. Elírta a gép.
2023. febr. 18. 21:03
 2/2 gerimeri98 válasza:

Rubicon Mesterkurzus: [link]

Illetve minden évben megjelenik egy vékonyka könyv formájában az emelt szóbeli tételek kidolgozása.

Ezek plusz a négy év anyaga (tankönyv + órai) bőven elég.

2023. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!