Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jók a Mozaikos tankönyvek?

Jók a Mozaikos tankönyvek?

Figyelt kérdés
Kimondottan a természettudományi-és reál tantárgyakból.

2016. jan. 9. 21:31
 1/3 vki0824 válasza:
Véleményem ( és sok tanár véleménye szerint is) a legjobbak főleg fizikából, kémiából. Lényegre törőek és nincsenek bennük fölösleges töltelék tananyagok amivel csak az időt húzzák.
2016. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, jók, a legtöbb tanár szívesen használja, sok vélemény szerint a legjobb.

A 9.-es matektankönyvekkel van egy érdekes probléma: nem egyeztem meg az oldalszámok.

Ez azt jelenti, hogy a tankönyv háromféle módon van oldal számozva. És emellett még az is elmondható, hogy nem ugyanannyi a különbség a oldalszámok között a tankönyv elején és végén.

Ez elég nehéz, mert amikor az adott tanárnak valami mondjuk az 52 oldalon van, az másoknak máshol van és ezt meg kell keresni, ami időt vesz el.

2016. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sidel ***** válasza:
Szerintem is jók. Én közel végig azokból tanultam földrajz, kémia, biológia... Nekem tetszettek. A tanárok is esküsznek rá. Nem véletlen.
2016. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!