Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 es matek alap érettségivel...

2 es matek alap érettségivel milyen esélyem van emeltszintű érettségire? Úgy értem mit tegyek ha meg akarom szerezni? Képzésre menjek vagy ajánlotok valami könyvsorotatot vagy hogy álljak hozzá? A cél az egyetem lenne de ugye ehhez előbb kell

Figyelt kérdés
egy emelt szintű érettségi de úgy tudom hogy ha az megvan akkor nem számít hogy az alap az kettes volt.
2023. febr. 25. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Járhatsz magántanárhoz, bár akinek kettesre sikerül a középszintű annak igencsak sokat kell tanulnia, hogy le tudjon tenni egy emeltet.

Egyébként a régi feladatsorokat nyugodtan ki tudod töltögetni, a megoldókulcs alapján pedig meg tudod nézni, hogy mennyi pontot érnél el jelenleg.

2023. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emelt szintű matek megírható jóra magabiztos középszintű tudással is. A magabiztos alatt azt értem, hogy könnyedén tudsz képleteket használni, és nem azzal megy el rengeteg idő, hogy most mit mivel és hogyan. Az emelt szint alap határérték-számítással, deriválással és integrálásssl több, de ezekből kevés van az érettségiken, tehát ezek ismerete nélkül is meg lehet írni 70+%-ra.
2023. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!