Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit énekeljek a dráma felvétel...

Mit énekeljek a dráma felvételimen?

Figyelt kérdés
Valami népdal van műdal szerűségre gondoltam, de nem vagyok jártas ebben a témában és énekelni se tudok nagyon.

2023. febr. 27. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el énektanárhoz, ő segít ebben.
2023. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha dráma a tematika, nem lenne érdemes valami komolyabbat előadni?
2023. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötelező az éneklés? Nem lehet verssel vagy mással kiváltani? Mert ha nincs hangod, én nem égetném magam, nyilván hamis lesz, akármilyen egyszerű dalt választasz. Dráma tagozaton van éneklés, mennyire komolyan? Mert ha kell és nincs zenei érzéked, akkor szerintem inkább menj egy normál tagozatba.
2023. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kötelező sajnos...kell 3 vers 3 dal és 1 monolog.nem mehetek más tagozatra sem, mert az iskolának amit választottam 2 tagozata van , tánc és dráma.Nem tudok mennyire értékelnék a csirke táncom.
2023. febr. 28. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni énekelni és táncolni is elfogadható szinten néhány hét alatt (értsd: színpadra ne menj vele, de nem lesz rémes). Csak döntsd el melyiket szeretnéd. Viszont bármelyiket is választod kérj segítséget, mert te kívülről nem látod/hallod magad úgy mint mások, jónak ítélhetsz meg dolgokat ami rossz, vagy rossznak olyat ami amúgy jó.
2023. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!