Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányzás miatta dolgozat...

Hiányzás miatta dolgozat eltolás. Van ilyenkor napi keret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gimnazista lány vagyok. Az elmúlt kettő hetet itthon töltöttem betegen. Több dolgozat (témazáró) pótlása is vár rám. Ebből hármat már szerdára raktam a tanáraim, illetve van egy TZ amit még a többiek sem írtak meg.

A keret az, hogy egy nap maximum 2 TZ-t írhatunk. Ilyen esetben él a keret?

Eléggé izgulós vagyok, soknak tartom azt, hogy ennyit megírjak egy nap. Nekem kell, hogy szünetben nyugodtan átolvashassam, itt még normálisan ki sem tudnám magam fújni


2023. márc. 3. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjuk már! Otthon is tudtál volna készülni, ezek csak kifogások! A tanároknak joga van megírtani veled annyit, amennyit akarnak!
2023. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NTBS ***** válasza:
6%

Nincs ilyen.

2 hétig lett volna időd a könyveket átolvasni.

2023. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Jah, biztos lett volna ideje, főleg, ha 40 fokos lázzal feküdt otthon.
2023. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tanultam, pótoltam mindent végig, a kérdés nem erre vonatkozik.

Mégegyszer leírom:

Az iskolám szabályzata szerint egy napon 2 témazáró dolgozat íratható

Velem megírathatnak 4 témazárót, ha előtte hiányzás miatt nem tudtam megírni?

2023. márc. 3. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért tőlünk kérdezed? Ott az osztályfőnököd, tőle kérdezd! honnan tudjuk hogy az iskoládban mi a szokás?
2023. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Látom a kommentelők milyen okosak!

A válasz nem. Viszont előtte szólj, esetleg írj rá tanárokra, hogy így jöttek össze a dogák, nem lehetne esetleg tolni. Ők sem egyeztetnek egymással, meg fogják érteni!

2023. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!