Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így meglehet a diplomám?

Így meglehet a diplomám?

Figyelt kérdés
Csúsztam egyetemen egy évet, tavaszi félévben nem lett volna tárgyam, így passzív lett volna. Viszont nekem fontos volt, hogy aktív legyen, ezért felvettem egy szabadon választható tárgyat. Ha ezt nem teljesítem, de őszi félévben meglesz a tárgy ami miatt csúsztam, lehet bajom abból, hogy a tavaszi félévben felvett szabvál tárgyamat nem teljesítem?
2023. márc. 3. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen.
2023. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a 2 egymást követő félévben megvan a 30 kredit akkor nem, ha nincs meg a 30 kredit áttehetnek önköltségesre a következő őszi félévre
2023. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan át fognak tenni önköltségesre, ezzel tisztában vagyok. Csak a diploma megszerzése miatt érdekel, hogy baj-e, ha nem teljesítem az ebben a félévben felvett szabadon választható tárgyat.
2023. márc. 3. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolválásról van szó. Semmi sem tiltja, hogy még egy félévet csússz az abszolválással, majd utána jelentkezhetsz záróvizsgára. Szakdogát hogy áll? Ha nem jól, feküdj rá ebben a félévben.
2023. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valassz egy konnyu temat es a szakdoga 3het alatt elkeszitheto
2023. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakdolgozatom megvan, megírtam előző félévben. Csak egyetlen tárgy nem sikerült és amiatt csúsztam. Viszont az aktív félév érdekében felvettem egy tárgyat ebben a félévben, amit valószínűleg nem fogok tudni teljesíteni. A tárgy ami nem sikerült, abból az őszi félévben fogok vizsgázni.
2023. márc. 5. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom kellett a diák, szerintem így megtudod csinálni amit akarsz
2023. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!