Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnépszerűbb...

Mi volt a legnépszerűbb pletyka a sulitokban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem is emlékszem ilyesmire. Kb minden újdonság addig tart, amíg nincs valami más.
2023. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Két lány annyira jóban volt, hogy mindenki leszbikusoknak nézte őket. Azóta már minkettő férjhez ment.
2023. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az eggyik gyerek hiányos öltözetű képeket küldött a barátjának.
2023. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem nálunk volt nagy pletyka, de ez a legjobb amit tudok: A barátom sulijában volt egy pedofil tanár és minden gyereket megbámult, "simulósan" mozgott a gyerekek között amíg az egyik "véletlenül" tökön nem rúgta (vagy ütötte, nem emlékszem). Azután a simulást abbahagyta, de továbbra is bámulta a gyerekeket.
2023. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Pletyka: Az osztályfőnök piarista apáca volt, de kirúgták, botrányos viselkedés miatt.

Valóság: Tanév végén bejelentette, hogy apáca lesz, a domonkos rendbe lép be. Ma is ott szolgál, sokáig Kárpátalján alapított és vezetett iskolákat.

Na, ennyire higgy a pletykáknak!

2023. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Az egyik legnagyobb pletyka az volt hogy egy 9-es lány teherbe esett egy 11-es fiútól. A fél iskola ezen pörgött másfél hónapig. A lány amúgy nem lett terhes. Ja és nálunk is voltak ilyen pedofil tanáros pletykák
2023. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy a Szöszi nevű srác szerelmes Zsuzsa nénibe. :)
2023. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Pletyka: a csajt megeroszakolta 2 srac

Valosag: feltekennye akarta tenni a pasijat (tudnam miert)

extra: masnap rovid bornadragban es crop-topban jott suliba (eleg rovid crop-top) (tel volt)

2023. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogy egy 40-es (persze nős, kisgyerekes) tanár kúrogat egy épphogy 18 éves diáklányt, évek óta. Pletykának hittem, amíg a saját szememmel nem láttam őket. A csaj elballagott, a tanárnak azóta új “tanítványa” van.
2023. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb pletyka én voltam, miszerint összejárok a biosz kémia tanarommal a jobb jegy reményében 🤡🤡🤡


Szo nem volt ilyenről. A tanár az utolsó évben jött és borzaszto szigorúan osztályzott, mindig feleltetett, én és sokan még emeltet irtunk mindkettő tárgyból ezért mi többször feleltunk, csak én majdnem mindig otost kaptam, más meg 3-4 jegyeket emiatt indult el ez.. meg amiatt hogy velem szimpatizalt is a tanár, de nem kivetelezett. Elég szánalmas volt, főleg hogy a saját osztalyom kezdte

2023. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!